[rev_slider slidertitle=“Slider 4″ alias=“slider-4″]

Lyžařské, snowboardové a běžkařské trenažery, technologie a povrchy pro celoroční lyžování

POVRCHY
SKI365

Umělá běžkařská a lyžařská stopa pro celoroční lyžování.

LYŽAŘSKÉ & SNB
TRENAŽÉRY

Můžete sjíždět kopec a přitom stát na místě.

BĚŽKAŘSKÉ
TRENAŽÉRY

Kilometry běžkování k dispozici na malém zařízení, kdekoli, kdykoli. Stejný pohyb jako ve sněhu, žádná kolečka.

Celoroční lyžování, snowboard a běžky v Ostravě.

Na indoor pohybovém trenažeru v Ostravě v E-motion parku jezdíme bez sněhu, třeba 365 dní v roce.

POVRCHY A POHYBOVÉ SIMULÁTORY PRO LYŽE, SNOWBOARD, BĚŽKY, SKIALPY A BRUSLE

Podobně jako běžecký trenažér (lidově „běhátko“) je hlavním prvkem tohoto zařízení nekonečný pás, který běží mezi dvěma válci. Naklonili jsme jej, přidali ovládání pro změnu rychlosti a vybavili umělým chlupem, který napodobuje sníh a díky gravitaci tak můžete sjíždět kopec a přitom stát na místě. Fyzika se potkala s nanotechnologií a vzniklo celoroční lyžování.

Zařízení je vybaveno bezpečnostními senzory s automatickým vypnutím. Obsluha může ovládat sklon a rychlost. Vaši techniku můžete ladit pohledem do zrcadla nebo video rozborem. Jako skuteční profesionálové. Statistiky pohybu, trati, výkonu, tělesných parametrů a doporučení jsou k dispozici pro každého.

 

Chcete provozovat lyžování 365 dnů v roce?

TECHNOLOGIE

 

PARÁDNÍ VYCHYTÁVKA ZALOŽENÁ NA VĚDĚ

Milujeme lyžování, milujeme zimu. Nechceme se pohybovat pouze ve virtuální realitě nebo sledovat monitory se simulátory. Ve vývoji propojujeme moderní technologie (nanotechnologie) s klasickými materiály abychom podpořili skutečný pohyb na lyžích v interiéru i exteriéru bez sněhu. Naši technologii pro celoroční lyžování členíme na speciální kluzné povrchy a lyžařské trenažéry (lyžařské simulátory). Ve vývoji využíváme nanotechnologie pro dosažení lepších vlastností materiálů a dokonalejších zážitků.

POVRCHY SKI365

Každá lyžařská a snowboardová disciplína má svá specifika. Umělý sníh, vetkaný do koberce, přizpůsobujeme danému použití a také podkladu, na který jej pokládáme. Naše know-how neustále rozšiřujeme a vyvíjíme nové postupy na zvyšování kluznosti povrchů. SKI365 je celoroční lyžování v přírodě i ve městě, bez ohledu na počasí.

 • CELOROČNÍ BĚŽKOVÁNÍ A LYŽOVÁNÍ
 • OPTIMÁLNÍ KLUZNÉ VLASTNOSTI
 • BEZ OHLEDU NA POČASÍ
 • 365 DNŮ V ROCE
Umělá běžkařská stopa pro veřejnost

LYŽAŘSKÉ & SNB TRENAŽÉRY

Nekonečný kluzný povrch se speciální úpravou se odvíjí mezi dvěma válci. Sklon povrchu, spolu s rychlostí odvíjení jdou proti pohybu lyžaře, který je vytvořen skluzem na nakloněné rovině. Z pohledu mimo simulátor se zdá, že pohybující se lyžař “stojí na místě” nebo tvoří oblouky v jedné linii. Zkušení lyžaři se mohou pohybovat po celé ploše simulátoru.

 • CELOROČNÍ LYŽOVÁNÍ
 • OPTIMÁLNÍ KLUZNÉ VLASTNOSTI
 • BEZ OHLEDU NA POČASÍ
 • 365 DNŮ V ROCE

TRENAŽÉRY PRO BĚŽKY a SKIALPY

Vyvinuli jsme unikátní zařízení pro běžky. Žádná náhrada jízdy na kolečkových běžkách nebo in-line bruslích, ale na skutečných běžkách. A bez vosků! Kluzný povrch se speciální úpravou ve formě nekonečného pásu se odvíjí mezi dvěma válci. Rychlost pohybu pásu i sklon stopy jsou ovládané na panelu nebo dálkovým ovládačem obsluhou. Lyžař si navíc speciálním lankový ovládačem určuje změny rychlosti podle své aktuálního pocitu. Změny sklonu dráhy a rychlosti pohybu pásu simulují podmínky v terénu.

 • CELOROČNÍ BĚŽKOVÁNÍ
 • OPTIMÁLNÍ KLUZNÉ VLASTNOSTI
 • BEZ OHLEDU NA POČASÍ
 • 365 DNŮ V ROCE
Běžkařský trenažéř
Běžkařský trenažér na sportovní akci pro veřejnost

[instagram-feed feed=1]

SKI AREÁL SKI365 OSTRAVA

Rudná 3120/126, Ostrava-jih

Zákaznický servis

+420 602 300 365
info@ski365.cz

Rezervace jízd

VÝVOJOVÉ CENTRUM SKI365

Ostravská 1551, Frýdek-Místek

5,0
Fantastické
4,9
★★★★★
🟢🟢🟢🟢🟢
★★★★★

PARTNEŘI

Kudy z nudy se SKI365