SKI365

Ve SKI365 jsme blázni do zimních sportů jako je lyžování, snowboarding, běžkování a skialpinismus. Chtěli bychom tuto vášeň sdílet i v našich zeměpisných šířkách a této stále teplejší době. Proto jsme vyvinuli povrch, na kterém lze lyžovat 365 dní v roce. Přejeme si, aby lidé dělali to, co je baví, mohli se zlepšovat a plně rozvíjet svůj potenciál. Pro blázny do zimních sportů zpřístupňujeme jejich koníček celoročně v lokalitách bližších domovu. Výukou a kulturou na našich sportovištích zvyšujeme bezpečnost i v každém sport centru, kam přijdou naši klienti po návštěvě u nás. Využíváme zkušeností z fyziky, biomedicíny i psychologie. Naše lekce jsou zábavné a plné zpětné vazby (verbální i vizuální). Cvičení je jednoduché a komparativně levnější než alternativy. Všichni naši instruktoři prochází přísným výběrovým řízením a školením.

Naše řešení přinášejí radost, ale také snižují náklady a zvyšují příjem. Jsou bezpečná a kreslí úsměvy na tváře malým i velkým bez ohledu na počasí či sezónu. Pyšníme se nejen vývojem vynikajících strojů, ale také nabídkou komplexního systému zahrnujícího školení instruktorů, podporou trenérů a instruktorů. Spolupracujeme s reprezentačními trenéry, lyžařskými školami, mistry ve svých oborech.

5 Vizí značky SKI365

  1. Trenažér na každé škole
  2. Celoroční tréninková centra v každém městě
  3. Dětské lyžařské školy fungující celoročně
  4. Zachovaná tradice běžkařských závodů díky povrchům SKI365
  5. Větší bezpečnost a pohodlí návštěvníků v lyžařských rezortech

S námi dokážete obsloužit širokou zákaznickou základnu, kterou jste možná ani netušili, že můžete mít. Navíc vám pomáháme s cross-sellingem nových služeb vašim stávajícím klientům.

Vstupte do budoucnosti zimních sportů se SKI365.

#ski365 #lyžováníbezesněhu #lyžováníuvnitř #umělésvahy #celoročnílyžování #inovacevlyžování #snb365 #budoucnostlyžování #suchélyžování #sněhovékoberce

O společnosti NanoTrade s.r.o.

NanoTrade s.r.o. je druhou nejstarší nanotechnologickou firmou v Česku a spoluzakladatelem českého nanotechnologického klastru. Společnost se zaměřuje na vývoj inovativních a ekologických technologií v oblasti sportovního vybavení. Jejich nejnovější produkt SKI365 nabízí bezkonkurenční řešení pro provozovatele zimních sportovních areálů, kteří se potýkají s nedostatkem sněhu a nepředvídatelnými klimatickými podmínkami. Firma NanoTrade s.r.o. se specializuje na nanotechnologie a vyvíjí produkty od roku 2015. Cílem společnosti je poskytovat kvalitní a spolehlivé technologie, které jsou šetrné k životnímu prostředí, investuje do rozvoje komunity a vzdělávání. SKI365 je nejnovějším produktem, který nabízí řešení pro provozovatele zimních sportovních areálů, pořadatele závodů, profesionální kluby zimních sportů a sportovní nadšence včetně dětí.

Logo ke stažení

SKI365 logoset

SKI AREÁL SKI365 OSTRAVA

Rudná 3120/126, Ostrava-jih

Zákaznický servis

+420 602 300 365
info@ski365.cz

Rezervace jízd

VÝVOJOVÉ CENTRUM SKI365

Ostravská 1551, Frýdek-Místek

5,0
Fantastické
4,9
★★★★★
🟢🟢🟢🟢🟢
★★★★★