TRENAŽÉRY PRO BĚŽKY a SKIALPY

Vyvinuli jsme unikátní běžkařské trenažéry pro jízdu na běžkách. Žádná náhrada jízdy na kolečkových běžkách nebo in-line bruslích, ale na skutečných běžkách. A bez vosků! Kluzný povrch se speciální úpravou ve formě nekonečného pásu se odvíjí mezi dvěma válci. Rychlost pohybu pásu i sklon stopy jsou ovládané na panelu nebo dálkovým ovládačem obsluhou. Lyžař si navíc (podle modelu zařízení) speciálním lankový ovládačem určuje změny rychlosti podle svého aktuálního pocitu nebo kondice. Změny sklonu dráhy a rychlosti pohybu pásu simulují podmínky běžeckého lyžování v terénu.

Nově jsme posunuli využití trenažérů také pro skialpy. Výuka a příprava na sezónu není nyní jednodušší. V jediném SKI365 centru na světě se tak můžete připravovat technicky i kondičně. Jak pro stoupání, tak pro sjezd dolů.

  • CELOROČNÍ BĚŽKOVÁNÍ
  • OPTIMÁLNÍ KLUZNÉ VLASTNOSTI
  • BEZ OHLEDU NA POČASÍ
  • 365 DNŮ V ROCE
Běžkařský trenažéř
Běžkařský trenažér na sportovní akci pro veřejnost

KOMU JSOU BĚŽKAŘSKÉ SIMULÁTORY URČENY?

KAŽDÉMU. CELÝ ROK.

ZAČÁTEČNÍCI

Metodická výuka pod vedením zkušených instruktorů, okamžitá zpětná vazba, důraz na bezpečnost. Vhodné pro děti i dospělé, ideální pro začátečníky. Individuální přístup díky výuky 1 na 1, velmi rychlé pokroky. Využití metodických pomůcek jako jsou příčné madlo, odrazové zrcadlo, záznamové video atd.

POKROČILÍ

Celoroční dostupnost sportování. Možnost rekreačních a kondičních jízd, zlepšení techniky pod vedením zkušených instruktorů nebo certifikovaných trenérů. Kondiční příprava na známé běžkařské trasy.

TRENÉŘI A PROFESIONÁLOVÉ

Levná a rychle dostupná trasa 365 dnů v roce. Vhodné ke kondiční přípravě i metodické přípravě instruktorů, cvičitelů a trenérů. Možnost vyhodnocování po snímání biometrických nebo fyziologických údajů během tréninku. Proces programovatelného nastavení technických parametrů zařízení. Výhodou je také možnost testování výstroje i výzbroje.

SKI AREÁL SKI365 OSTRAVA

Rudná 3120/126, Ostrava-jih

Zákaznický servis

+420 602 300 365
info@ski365.cz

Rezervace jízd

VÝVOJOVÉ CENTRUM SKI365

Ostravská 1551, Frýdek-Místek

5,0
Fantastické
4,9
★★★★★
🟢🟢🟢🟢🟢
★★★★★