LYŽAŘSKÉ A SNB TRENAŽÉRY

Nekonečný umělý kluzný povrch se speciální úpravou se odvíjí mezi dvěma válci a vytváří tak nikdy nekončící sjezdovku. Sklon povrchu, spolu s rychlostí odvíjení, jdou proti pohybu lyžaře, který je vytvořen skluzem na nakloněné rovině. Změnou sklonu povrchu a rychlosti odvíjení pásu se simulují různé obtížnosti sjezdovek.

Z pohledu mimo simulátor se zdá, že pohybující se lyžař “stojí na místě” nebo tvoří oblouky v jedné linii. Zkušení lyžaři se mohou pohybovat po celé ploše simulátoru (umělé sjezdovky).

Připravili jsme technologii, kde může probíhat základní výuka, ale také alternativní systémová příprava na sezónu nebo doplnění kondičního posílení.

Využijte naše lyžařské a SNB trenážery ke svému zlepšení!

  • CELOROČNÍ LYŽOVÁNÍ
  • OPTIMÁLNÍ KLUZNÉ VLASTNOSTI
  • BEZ OHLEDU NA POČASÍ
  • 365 DNŮ V ROCE
Lyze_ski_stroj

ZÁKLADNÍ TECHNICKÉ PARAMETRY

Trenažér na alpské disciplíny dovoluje velkou flexibilitu tréninku.

  • 3,5-6 m x 4,5-8 m
  • 2.500 – 4.000 kg
  • 3×400 V /32-64 A
  • 0-20°
  • 0-25 km/h

KOMU JSOU LYŽAŘSKÉ A SNB SIMULÁTORY URČENY?

KAŽDÉMU. CELÝ ROK.

ZAČÁTEČNÍCI

Metodická výuka pod vedením zkušených instruktorů, okamžitá zpětná vazba, důraz na bezpečnost. Vhodné pro děti i dospělé, ideální pro začátečníky. Individuální přístup díky výuky 1 na 1, velmi rychlé pokroky. Využití metodických pomůcek jako jsou příčná madla, odrazové zrcadlo, lano, záznamové video atd. 

POKROČILÍ

Celoroční dostupnost sportování (lyže, snowboard, běžky, kolečkové lyže a brusle, kolo). Možnost rekreačních jízd, zlepšení techniky pod vedením zkušených instruktorů nebo certifikovaných trenérů. Ideální pro zlepšení kondiční stránky.

TRENÉŘI A PROFESIONÁLOVÉ

Levný a rychle dostupný svah nebo běžkařská trasa 365 dnů v roce. Vhodné ke kondiční přípravě i metodické přípravě instruktorů, cvičitelů a trenérů. Možnost vyhodnocování po snímání biometrických nebo fyziologických údajů během tréninku. Proces programovatelného nastavení technických parametrů zařízení. Výhodou je také možnost testování výstroje i výzbroje.
Instruktor
Trénink instruktorů
Trénink instruktorů
Výuka lyžování
Výuka snowboardingu
Snowboarďačka

SKI AREÁL SKI365 OSTRAVA

Rudná 3120/126, Ostrava-jih

Zákaznický servis

+420 602 300 365
info@ski365.cz

Rezervace jízd

VÝVOJOVÉ CENTRUM SKI365

Ostravská 1551, Frýdek-Místek

5,0
Fantastické
4,9
★★★★★
🟢🟢🟢🟢🟢
★★★★★