LYŽAŘSKÉ & SNB TRENAŽÉRY

Nekonečný umělý kluzný povrch se speciální úpravou se odvíjí mezi dvěma válci. Sklon povrchu, spolu s rychlostí odvíjení, jdou proti pohybu lyžaře, který je vytvořen skluzem na nakloněné rovině. Z pohledu mimo simulátor se zdá, že pohybující se lyžař “stojí na místě” nebo tvoří oblouky v jedné linii. Zkušení lyžaři se mohou pohybovat po celé ploše simulátoru.

Připravili jsme technologii, kde může probíhat základní výuka, ale také alternativní systémová příprava na sezónu nebo doplnění kondičního posílení.

  • CELOROČNÍ LYŽOVÁNÍ
  • OPTIMÁLNÍ KLUZNÉ VLASTNOSTI
  • BEZ OHLEDU NA POČASÍ
  • 365 DNŮ V ROCE

KOMU JSOU SIMULÁTORY URČENY?

KAŽDÉMU. CELÝ ROK.

ZAČÁTEČNÍCI

Metodická výuka pod vedením zkušených instruktorů, okamžitá zpětná vazba, důraz na bezpečnost. Vhodné pro děti i dospělé, ideální pro začátečníky. Individuální přístup díky výuky 1 na 1, velmi rychlé pokroky. Využití metodických pomůcek jako jsou příčná madla, odrazové zrcadlo, lano, záznamové video atd. 

POKROČILÍ

Celoroční dostupnost sportování (lyže, snowboard, běžky, kolečkové lyže a brusle, kolo). Možnost rekreačních jízd, zlepšení techniky pod vedením zkušených instruktorů nebo certifikovaných trenérů. Ideální pro zlepšení kondiční stránky.

TRENÉŘI A PROFESIONÁLOVÉ

Levný a rychle dostupný svah nebo trasa 365 dnů v roce. Vhodné ke kondiční přípravě i metodické přípravě instruktorů, cvičitelů a trenérů. Možnost vyhodnocování po snímání biometrických nebo fyziologických údajů během tréninku. Proces programovatelného nastavení technických parametrů zařízení. Výhodou je také možnost testování výstroje i výzbroje.

KONTAKTY

info(a)ski365.cz

+420 728 401 019

www.ski365.cz

Indoor SKI365 Centrum Ostrava

výuka SKI/SNB, běžky, skialpy

E-Motion hala
Rudná 3120/126,
Ostrava - Zábřeh, Avion Shopping Park
telefon: 602 300 365

Máte dotaz? Zeptejte se!