CELOROČNÍ LYŽOVÁNÍ V OSTRAVĚ

Otevřeli jsme unikátní lyžařské Ski Centrum celoročního lyžování v OSTRAVĚ. Opravdu v Ostravě, kde je blízko z celé ČR, Polska i Slovenka. A opravdu unikátní centrum celoročního lyžování, protože u nás nepotřebuješ sníh ani mráz.

Nenahrazujeme lyžování v přírodě. Ani pohyb na čerstvém vzduchu. Nabízíme ojedinělou alternativu pro bezpečnou a systémovou přípravu a trénink, pro měřitelné zlepšení techniky, pro prožití netradičního adrenalinu nebo jen pro radost z pohybu.

VIDEO lyžování ve SKI365

TECHNOLOGIE SKI365

Představujeme unikátní alternativu pro výuku zimních sportů, protože kombinace trenažérů na lyžování, snowboarding, běžky a skalpy nenajdete zatím nikde jinde ve světě.

V NanoTrade s.r.o. žijeme technologiemi. Baví nás nanotechnologie. A v návrzích pohybových trenažérů a umělých povrchů pro lyžování jsme vše ideálně spojili.

Aplikovanému výzkumu nanotechnologií se věnujeme od roku 2004. Jsme jednou z nejstarších nanotechnologických firem ve střední Evropě. Výběr z našich VaV projektů najdete na našem webu www.nanotrade.cz

JAK TO U NÁS VYPADÁ?

DARUJ ZÁŽITEK

Víš o někom, kdo by si chtěl vyzkoušet lyžování bez sněhu? Naučit se,  trénovat nebo prožít lyžování kdykoliv v roce?

Daruj zážitek netradičním dárkovým poukazem, který pořídíš na ski365shop.cz – Daruj zážitek!

UDĚLEJ NĚKOMU RADOST

Posíláte dítě na lyžařský výcvik? Chcete se naučit nebo jen zlepšit techniku a kondičku na lyžích, snowboardu, běžkách nebo skiaplech? Objednejte si výuku nebo technický a kondiční trénink u profesionálních instruktorů na ski365ostrava.cz !

KDE NÁS NAJDETE?

E-Motion Park Ostrava
Rudná 3120/126
Ostrava – Zábřeh, Avion Shopping Park, naproti IKEA – přes parkoviště

Zavolej nám: 739 436 625
Nebo napiš: info@ski365.cz

KONTAKTY

info(a)ski365.cz

+420 728 401 019

www.ski365.cz

Indoor Ski Centrum Ostrava

výuka SKI/SNB a běžky

E-Motion hala
Rudná 3120/126,
Ostrava - Zábřeh, Avion Shopping Park
telefon: 739 436 625

Máte dotaz? Zeptejte se!