SKI365 se představil na National Snow Week

Tak jsme dorazili na National Snow Week

SKI365 se představil na National Snow Week. Zahajujeme novou etapu budování vztahů se zahraničními partnery a zákazníky.


National Snow Week is a week celebrating everything the UK snowsports scene has to offer. Kicking off with the third edition of The National Snow Show at the NEC, Birmingham on 14-15th Oct 2023, the week will play host to mini events across the country for brands, associations, resorts and destinations and will culminate in our newly launched London Snow Show at the Excel on 21-22nd October.

SKI365 na simulatoru lyzovani na Snow Show
SKI365 a simulatory, to je nase nejvetsi aktivita

V rámci obou akcí v Británii představila naše značka SKI365 svůj Koncept celoročního lyžování. Dosavadní zkušenosti z provozování technologie SKI365, hlavně na našem trhu, jsme vyměnili se zkušenostmi s jinými organizátory festivalů, eventů, lyžařských škol a specializovaných laboratoří na výuku a zlepšování techniky lyžování. Společné dovednosti, zájmy kolem lyžování a vzdělávání jsme sdíleli s více jak 20 subjekty. Připravili jsem řadu dílčích dvoustranných i vicestranných aktivit. Některé z nich se budou realizovat už letos, jiné jsou naplánovány na další roky.

Mimo lyžování s technologií SKI365 jsme představili také naši druhou značku nanosilver, která vzbudila velký zájem u řady přítomných obchodních partnerů. Naše funkční oblečení je stále atraktivním sortimentem na všech trzích. Díky přítomnosti některých obchodních partnerů jsme projednali možnosti dodávek funkčního prádla nanosilver do Velké Británie.

Ve všech jednáních jsme se setkali s obrovskou vstřícností a ochotou spolupracovat. A také se dále profesně i profesionálně rozvíjet. Setkali jsme se s řadou významných osobností a profesionály tohoto sportu.

Snow Show představil jednoduchý trenažér běžkování, SKI365 testuje
SKI365 a trenažér běžkování
jednání SKI365 a RAF na Snow Show
SKI365 a Andy, náš nový partner

Naše další setkání s řadou nových kontaktů bude následovat v příštím měsíci na významné akci v Brně, kde participujeme na festivalu LIFE! s návrhem a instalací SKI365 Aréna pro návštěvníky.

Komentáře nejsou povoleny