TECHNOLOGIE

Sníh je zatím nejdokonalejší materiál pro ideální skluz lyží. Jeho různá forma poskytuje při jízdě rozdílné pocity a vjemy. Je ale velmi citlivý na teploty, což limituje jeho využitelnost. Vyvíjíme ideální náhradu pro alpské lyžování, snowboard i běžky ve formě speciálních kluzných povrchů. Ty zatím umí nahradit sníh jen v některých vlastnostech. Stále pokračujeme ve vývoji ideálního podkladu pro různé formy lyžování. Pomáháme tak udržet lyžování v době, kdy klasická zima již nevytváří dostatek sněhu ani ideální podmínky.

Všechny naše simulátory jsou vybaveny bezpečnostními systémy, jsou stavěny pro maximální efektivitu a bezpečnost. naším cílem je dosáhnout optimálního využití zdrojů a hlavně umožnit komplexní metodickou přípravu a zážitek. Celoroční použití zkracuje návratnost investice a umožňuje opravdu variabilní použití. zákaznická skupina je velmi široká, sestává se jak z úplných začátečníků, tak z nadšenců a samozřejmě z profesionálů a trenérů.

Vysoký důraz klademe na maximální bezpečnost při provozu i výuce. Správné návyky vedou také ke zvýšení bezpečnosti na skutečných sjezdovkách a sportovištích. Vypracovaná a ověřená metodika dává pocit maximální jistoty bez možného ohrožení okolí i okolím, jak se stává například při výuce na svahu. Stálá přítomnost zkušeného instruktora, spolu se sledováním pohybu v zrcadle, vede k okamžité změně návyků a odstranění chyb. Díky tomu je možné dosahovat měřitelné výsledky efektivně a v extrémně krátkých časech.

Hlavní výhody Indoor pohybových trenažérů:

  • Vysoká bezpečnost pro sportující i instruktory
  • Výuka a metodika pro začínající, zdatné, profesionální sportovce, instruktory i trenéry
  • Maximální efektivita a intenzita výuky
  • Možnost přímého sledování sportujících a jejich pokroku při výuce
  • Jednoduché pořizování záznamů pro další výuku a zlepšení
  • Měřitelný pokrok ve výuce a tréninku
  • Individuální nebo skupinová výuka či trénink
  • Celoroční provoz bez vlivu počasí
  • Přiměřená investice
  • Krátká realizační doba od podpisu smlouvy

Zcela ojedinělý podnikatelský projekt se zajímavou návratností a netradičními možnostmi

KDE TECHNOLOGIE INSTALOVAT?

TAM, KDE JE VELKÝ POHYB LIDÍ

SPORTOVNÍ CENTRA

 

Vhodným místem pro instalaci jsou centra jakýchkoliv sportovních aktivit, nejlépe s vybudovaným zázemím (šatny, sprchy, občerstvení, recepce, rezervační systém atd.). Tato centra mají již vybudovanou infrastrukturu, u které není potřeba nové investice. Mají také vyškolený obslužný personál a fungující klientelu.

PROVOZOVATELÉ AREÁLŮ

 

Provozovatelé areálu zimních sportů mohou využít své zázemí při provozu lyžařských simulátorů, prodloužit si sezónu nebo vytvořit ideální doplněk výuky a praktického ověření. Provozovatelé areálů pro letní sporty mohou rozšířit svou nabídku o zcela netradiční pojetí lyžování po celý rok. Nebo si vytvořit zcela novou nabídku aktivit.

VYSOKÉ ŠKOLY A TRÉNINKOVÁ CENTRA

 

Technologie má největší přínosy pro fakulty tělesné výchovy, tréninková centra nebo střediska profesionálních sportovců. Celoroční využití pro zlepšení techniky se zlepšováním výkonnosti během systematické zátěže dává vysoký předpoklad efektivního využití investice.

SKI AREÁL SKI365 OSTRAVA

Rudná 3120/126, Ostrava-jih

Zákaznický servis

+420 602 300 365
info@ski365.cz

Rezervace jízd

VÝVOJOVÉ CENTRUM SKI365

Ostravská 1551, Frýdek-Místek

5,0
Fantastické
4,9
★★★★★
🟢🟢🟢🟢🟢
★★★★★