UMĚLÁ SJEZDOVKA A LYŽAŘSKÝ KOBEREC SKI365

Unikátní umělá sjezdovka z lyžařského koberce ski365 může být využívána pro celoroční lyžování a snowboard. Ze speciálních kluzných povrchů umíme vytvořit i celoroční umělou běžkařskou trasu a biatlonový okruh.

 

Lyžařský koberec umí také doplnit nebo bezúdržbově nahradit nedostatek sněhu v namáhaných místech v lyžařských areálech. Dají se s ním upravit místa, kde je náročnější údržba povrchu – např. plochy u nástupu a výstupu z lanovek, pohyb přes turnikety, po lávkách, mostky přes nerovnosti, trasy pod vleky, příjezdové cesty, místa, kde rychle roztává sníh apod..

POVRCHY SKI365

  • CELOROČNÍ BĚŽKOVÁNÍ A LYŽOVÁNÍ
  • OPTIMÁLNÍ KLUZNÉ VLASTNOSTI
  • BEZ OHLEDU NA POČASÍ
  • 365 DNŮ V ROCE
Umělá běžkařská stopa pro veřejnost
Umělá sjezdovka pro letní lyžování
Umělá běžkařská stopa

Na lyžařském koberci s umělým povrchem je dosahován dostatečný skluz lyží, takže lze vytvořit umělou sjezdovku i v místech, kde nejsou optimální klimatické podmínky. Lze jím tak třeba uspíšit nebo prodloužit zimní sezónu. Umělá sjezdovka položená na svah umožní i letní lyžování nebo letní jízdy na snowboardu.

 

Lyžařský koberec lze položit také jaké okruh a tím může ve skiareálech vzniknout letní běžkařská stopa. Při doplnění o další výbavu lze vytvořit i celoroční biatlonový areál.

 

Speciální lyžařský koberec je určen jak pro vnitřní, tak i pro venkovní instalaceKluznými umělými povrchy s lyžařským kobercem můžete vytvořit umělou sjezdovku nebo trať, kde nikdy nestály – ve městě, v obchodním centru, na koupališti i u sebe na zahradě. Můžete z nich třeba vytvořit dráhu u obchodu, kde si zákazníci mohou otestovat zimní vybavení. Můžete také postavit trasu uprostřed náměstí nebo obchodního centra a uspořádat exhibici nebo závody.

Lyžařský koberec je použitý také na indoor lyžařském trenažeru, který je zájemcům o celoroční lyžování k dispozici v Ostravě.

Umělá sjezdovka
Umělý běžkařský okruh
Lyžařský koberec
Lyžařský koberec u turniketu
Lyžařský koberec nástupiště lanovky
Lyžařský koberec na mostě

SKI AREÁL SKI365 OSTRAVA

Rudná 3120/126, Ostrava-jih

Zákaznický servis

+420 602 300 365
info@ski365.cz

Rezervace jízd

VÝVOJOVÉ CENTRUM SKI365

Ostravská 1551, Frýdek-Místek

5,0
Fantastické
4,9
★★★★★
🟢🟢🟢🟢🟢
★★★★★