Trénujte na lyžařských simulátorech SKI365!

celoroční lyžování ski365.cz

ski365 pozvalo nadšence lyžování na testy


Připravujete se na zimu? Chcete zlepšovat techniku i kondičku? Trénujte na lyžařských simulátorech SKI365!

Hledáte ideální podporu pro rychlé a účinné zlepšení techniky, efektivní a přesné odstranění chyb se současným zlepšováním kondice? Váš osobní trenér vám vidí přímo na lyže, pohyb těla, sleduje vaše reakce, mimo jiné. Taková silná kombinace soustředění na trénink nebo výuku v reálném čase se nedá vytvořit ani na sněhu.

Lyžařské simulátory SKI365 (pro lyže a snowboard nebo pro běžky) nabízí výjimečnou příležitost, jak skloubit uvedené požadavky do jedinečného a bezpečného procesu. V Indoor Ski Centru v Ostravě zahájily tréninky s výukou lyžařské oddíly severní Moravy, aby připravily své svěřence na zimní sezónu. Kromě klasické letní přípravy tak objevily skvělou možnost rozšíření o její zimní prvky. A nemusí kvůli tomu odjet hned na ledovec 🙂

Nahlédněte na pár snímků z výuky:

zimní příprava správné techniky lyžování už v létě

teorie výuky na lyžařském trenažéru SKI365

zimní příprava správné techniky lyžování už v létě
první seznamovací jízdy na trenažéru SKI365
zimní příprava správné techniky lyžování už v létě
neuvěřitelné celoroční lyžování pod dohledem rodičů i trenérů
tak takhle detailně jsme výuku lyžování ještě nikdy nedělali
SKI365 – přesná výuka lyžování
tak takhle precizně jsme sjezd nikdy netrénovali
SKI365 – trénink sjezdu

Naše technologie si nestanovuje za cíl vytvořit náhradu jízdy na sněhu, v přírodě. To ani není našim záměrem. Umí ale nabídnout skvělé doplnění. Poskytuje dostatečně ideální podmínky pro systematickou výuku i přípravu, jak uvedli mnozí překvapení trenéři lyžování. Nabízí opakovatelnost provozních podmínek a díky změně sklonu a rychlosti je schopna obsloužit různé dovednostní kategorie lyžařů. Otevírá tak zcela nové možnosti pro trenéry a oddíly.

Chcete přijít na soukromou výuku individuálních nebo skupinových jízd? Chcete pozvat své obchodní partnery na netradiční zážitek? Poděkovat svým zaměstnancům s dětmi za jejich pracovní přínosy? Nebo dát někomu velmi netradiční dárek? Pozvat rodiče na lyže mimo zimu? Kontaktujte nás pro dojednání vlastních termínů tréninků.  Ideálně přes kontaktní formulář, na e-mail info@365ski.cz nebo na telefonu 739 436 625.

Komentáře nejsou povoleny