Trenažér SKI365 se na AlpinMesse téměř nezastavil


S touhou rozšířit naše působení a představit se na globální scéně jsme se v polovině listopadu vydali do Innsbrucku. AlpinMesse je prestižní evropská obchodní výstava, kde vynikají známé značky a sezónní novinky.

Veletrh přivádí návštěvníky k výrobcům a distributorům, nabízí jim možnost osobního setkání, vyzkoušení a dotazům. Je to prostředí plné nadšenců pro outdoorové aktivity a nadšených začátečníků – prostor k objevování a vzdělávání.

Náš zájem o odhalení revoluční tréninkové mašiny a špičkové technologie sahá do doby před nástupem pandemie Covidu-19. Plány byly připraveny, ale jak se říká, plány se mění. Navzdory dvouletému odkladu jsme s hrdostí představili poslední model běžkařského tréninkového stroje, který oslovil místní nadšence.

Máme radost z obležení našeho stánku dospělými i dětmi, které se u našeho stánku ponořily do světa běžeckého lyžování. Podívejte se sami na tu vlnu nadšení a zapojení zachycenou ve záběrech z AlpinMesse 2023 v Innsbrucku.

Tato výstava nejen představovala milník pro naši značku, ale také potvrdila důležitost přímého kontaktu s naším publikem. Ohlas a nadšení, které účastníci projevili, nám potvrdilo naši víru v inovace a podporu aktivního životního stylu.

Zatímco se ubíráme dál tímto dynamickým prostředím, naše cesta nekončí. Jsme motivováni tímto úspěchem a inspirací k dalším výzvám, k vytváření zážitků, které oslovují a rozvíjejí vášeň.

Komentáře nejsou povoleny