Pozvání do SKI365 Arény 2023

Pozornost Evropy se upírá k Brnu, kde SKI365 společně s BVV staví první indoorovou sjezdovku, skialpový a biatlonový okruh na světě. Od Skotska, přes Londýn, až po Švédsko a Tyrolsko se výstavníci, sportovci a reklamní agentury vydají podívat na to, co je brňanům k dispozici na dosah ruky. 

SKI365 letos navštívil veletrhy v Birminghamu a Londýně, v oblasti Göteborgu a přímo v Innsbrucku také vystavoval. Návštěvníci i vystavovatelé velmi vřele přijali nápad a užili si vlastní vyzkoušení trenažéru na běžky a skialpy. Prezentujeme českou technologii a prohlubujeme přeshraniční spolupráci. 

Interaktivita hýbe světem. Jsme pyšní, že tentokrát je interaktivní zapojení účastníků do pohybu, ne jen virtuální realita nebo koukání do displeje. Povrch SKI365 má kluzné vlastnosti sněhu, které využijí malí i velcí k tomu, aby mohli jezdit a závodit na běžkách i skialpech, které si zdarma půjčí na místě. 

Ti, kteří se chtějí připravit na zimu nebo lyžařský výcvik, vybrat si vybavení a nebo se zdokonalit si mohou dopředu objednat účast na kterémkoli z širokého spektra workshopů a to pro sebe nebo své děti. V Brně se setkáte s instruktory SKI365 i vedením firmy, představujeme dotační programy pro školy (lyžáky i tělocviky), tréninkové programy a kroužky pro začátečníky i soustředění pro výkonnostní sportovce. Přijďte se podívat, vyzkoušet si to a třeba také zakoupit dárkové poukazy do našeho specializovaného tréninkového centra.

SKI365 je mladá profesionální česká značka, která vyrábí technologii, kterou disponuje jen hrstka firem na světě. Mateřská firma NanoTrade s 19 letou tradicí je velkou podporou, nanotechnologie je totiž jeden z důvodů, proč povrchy SKI365 vynikají nad produkty s delší tradicí. Jsme také jeden ze zakládajících členů Asociace nanotechnologického průmyslu ČR. Povrchy SKI365 jsou jen o 16% horší než upravená sjezdovka, ale o 26% lepší než sjezdovka zledovatěla. V Brně se také těšíme na studenty se zájmem o spolupráci na diplomových pracech.

Druhou, starší a zavedenější, značkou NanoTrade je funkční oblečení se stříbrem nanosilver. Devatenáct let na trhu vedoucích k vytříbené kvalitě a prémiových produktech vyráběných v Česku se představí v krásném stánku hned u sportovní dráhy pavilonu F. Stříbrné ponožky už zná snad každý, “Stříbrné ponožky jsou součástí vybavení moderního člověka stejně tak, jako kartáček na zuby.” Nanosilver vyrábí stříbrnou první vrstvu s antibakteriálními vlastnostmi. Můžete si sáhnout na oblečení se stříbrem a vybrat si z unikátní série termo oblečení testovaného po celém světě, včetně Himalájských osmitisícovek. K dostání bude také městská řada oblečení pro každodenní použití. 

Oba týmy – SKI365 i nanosilver se na vás těší všechny 3 dny veletrhu Life v Brně.

Komentáře nejsou povoleny