BĚŽKAŘSKÝ TRENAŽÉR A DRÁHY K PRONÁJMU

Pronajměte si naše běžecké trenažéry a povrchy a obohaťte program vašeho dne v obci, při oslavě Dne dětí nebo jiné události. Už nemusíte čekat na sníh, protože i v létě můžete zažít pocit lyžování! Naše společnost SKI365 v názvu znamená, že jsme tu pro vás po celý rok. Sezóna nikdy nekončí, a žádná letní suchá příprava není potřeba…

Náš běžecký trenažér umožňuje nastavení rychlosti a sklonu jízdy, takže se dokonale přizpůsobí stylu, schopnostem a zkušenostem každého jezdce. Bez ohledu na to, zda máte málo nebo hodně místa, tato sportovní aktivita zaujme jak malé, tak velké. Naši instruktoři vám rádi pomohou vybrat vhodné vybavení, které si můžete u nás pronajmout, a na dráze nebo trenažéru se pak jenom bavíte. Můžete také uspořádat soutěž na čas, přidat biatlonovou střelnicí na dráhu a recept na zábavný den pro každého je připravený.

  • Bez omezení sezóny
  • Také za nepříznivého počasí
  • Není třeba dojíždět do hor
  • Rychlá instalace
  • Zábavný trénink
  • Přístup pro všechny věkové skupiny
  • Široká škála možností

EVENTY SE SKI 365 MAJÍ WOW EFEKT

Slunce je vysoko nad hlavou, všude kolem zeleň a co to? Před vámi se prohání běžkaři či lyžaři. Jak je to možné? Vyvinuli jsme povrch, který se chová jako sníh. Máme jej v rolích a ty jsme schopni roztáhnout pod širý nebo nebo pod střechou tak, aby vzniklo zábavné zimní sportoviště kdykoli a za jakýchkoli podmínek, celoročně.

Máme vysokou míru zapojení návštěvníků a to jak z řad dětí, tak i dospělých.

Běžkařský povrch, umělý povrch na běžky, Běžky za každého počasí, Skalka,

DEN OBCE UŽ NEBUDE STEJNÝ BEZ SKI365

Doplňte program svého dne obce nebo jiné aktivity pro občany. Ať už máte místa málo nebo hodně, tato sportovní aktivita nadchne malé i velké. Naši instruktoři pomohou vybrat vybavení, které k zapůjčení dodáme a na dráze nebo na trenažéru už se stačí jen bavit. Také lze uspořádat a vyhodnotit soutěž na čas, doplnit dráhu biatlonovou střelnicí a recept na zábavný den pro každého je hotov.

Výuka lyžování pro školy v Hale Fénix

LYŽÁK SKI365 SE NERUŠÍ A NA SPORTOVNÍ DEN JE PLNO

Děláme lyžáky u nás ve sportovním centru i u vás na hřišti a v tělocvičně. Netrápí nás teplé počasí a počet dětí, které se mohou zúčastnit je daleko vyšší než na běžný lyžák. Cenová dostupnost pro rodiče je úplně jiná než v případě konvenčního lyžáku. Pracujeme se začátečníky i závodníky a máme školení také pro tělocvikáře. Pro zaměstnance a rodiče děláme zábavné odpoledně, kde se pobaví a něco naučí. Na naše služby je možné čerpat dotace a příspěvky z několika zdrojů.

SKI365 výuka na běžkařském trenažéru
Běžkařský trenažér, Běžky, Holka na běžkách
Pronájem běžkařského trenažéru, Běžkařský trenažér, Běžky za každého počasí, Trenažér
SKI365 indoor ski centrum v Ostravě
Běžkařský trenažér v Emotion Parku Ostrava
Běžkařský trenažér v Emotion Parku Ostrava
Běžkařský trenažér v Emotion Parku Ostrava

SKI AREÁL SKI365 OSTRAVA

Rudná 3120/126, Ostrava-jih

Zákaznický servis

+420 602 300 365
info@ski365.cz

Rezervace jízd

VÝVOJOVÉ CENTRUM SKI365

Ostravská 1551, Frýdek-Místek

5,0
Fantastické
4,9
★★★★★
🟢🟢🟢🟢🟢
★★★★★