EVENTY SE SKI365

LYŽE V LÉTĚ? ANO!

Běžky v létě? Ano, s námi je to možné!

Přijedeme k Vám a postavíme biatlonovou trať, okruh, celý závod. Dovezeme i sady vybavení – lyže, boty, hůlky. Stavíme také laserovou biatlonovou střelnici vhodnou pro děti. Zabavíte tak všechny členy rodiny, až na Alíka. Naši instruktoři také pomáhají vysvětlit základní principy a navíc je možné udělat specializované kurzy lyžování, běžkování, střelby, skialpinismu, záchrany z laviny… To všechno v létě nebo uvnitř haly! Naši trať můžeme položit na jakýkoli relativně rovný terén – louku, parkoviště, štěrk, zahradu…

STÁLE PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY NA ROK 2024

Kontaktujte nás co nejdříve pro rezervaci termínu. Aktuálně nabízíme pro komerční použití omezenou délku dráhy a limitovanou sadu vybavení k zapůjčení. Kdo dřív přijde, ten dřív jede.

EVENTŮM ROZUMÍME

Víme jaké to je koupit si nábytek a nedostat k němu spojovací materiál nebo nástroj, jaké to je koupit si elektroniku bez baterek… Takto to neděláme. Službu od nás si můžete objednat včetně veškerého servisu. Zajistíme obsluhu, zapůjčení vybavení, instalaci, dopravu, prostě všechno. Pokud však máte nějaké specifické plány, také tvoříme nabídky tak, abychom se na realizaci podíleli společně a vy tak mohli buď některé prvky mít dle sebe nebo pár korun na něčem ušetřit. Chápeme, že každá akce má svůj rozpočet a cíl. Úvodní konzultace je zdarma. Pro větší eventy děláme také vizualizace a návrhy drah pro maximalizaci zapojení vašich návštěvníků a podporu vašich partnerů.

OVĚŘENO A VYZKOUŠENO

Chápeme výzvy pro organizační týmy a ekonomické požadavky na úspěšnost akce. Navštívili jsme olympijské parky, veletrhy, dny dětí, firemní akce, sportovní turnaje a závody, festivaly a mnoho dalších. S naším „cirkusem“ objíždíme Evropu, od Skotska po Tyrolsko. Nabízíme také moderovaný program včetně vtipných soutěží, ze kterých návštěvníky budou bolet nejen svaly, ale i břicha. A to vše je postaveno na principu „škola hrou“, každý se naučí něco nového.

EVENTY SE SKI 365 MAJÍ WOW EFEKT

Slunce je vysoko nad hlavou, všude kolem zeleň a co to? Před vámi se prohání běžkaři či lyžaři. Jak je to možné? Vyvinuli jsme povrch, který se chová jako sníh. Máme jej v rolích a ty jsme schopni roztáhnout pod širý nebo nebo pod střechou tak, aby vzniklo zábavné zimní sportoviště kdykoli a za jakýchkoli podmínek, celoročně.

Máme vysokou míru zapojení návštěvníků a to jak z řad dětí, tak i dospělých.

NEJORIGIÁLNĚJŠÍ PROGRAM SOUČASNOSTI!

Jsme jediná firma, která poskytuju službu vytvoření zimních sportů kdykoli a kdekoli. Povrchy si sami od roku 2015 vyvíjíme a neustále zlepšujeme. Wow efekt je zaručený, lidé si fotí spoustu zážitků na místě a akce mají buzz i na síti i v povídání mezi lidmi. Máme zkušenosti s realizací indoor i outdoor akcí v Česku i zahraničí. Naše technologie je bezpečná a ekologická.

FESTIVALY

Na každém dobrém festivalu jsou zóny zábavy (ne nemyslíme bary). V těchto zónách jsou poutavé a originální aktivity a to lyžování v létě beze sporu je. Máme zkušenosti s vytvořením sjezdovky na lyžobrusle, lopaty pro děti, biatlonový okruh, rampu na skialpy…

Aréna SKI365 je vždy vizuálně poutavým místem, na které lze také navázat umístění prodejních stánků vašich partnerů, tématické občerstvení do apres-ski baru a mnoho dalšího.

DEN OBCE, DEN DĚTÍ

Doplňte program svého dne obce nebo jiné aktivity pro občany. Ať už máte místa málo nebo hodně, tato sportovní aktivita nadchne malé i velké. Naši instruktoři pomohou vybrat vybavení, které k zapůjčení dodáme a na dráze nebo na trenažéru už se stačí jen bavit. Také lze uspořádat a vyhodnotit soutěž na čas, doplnit dráhu biatlonovou střelnicí a recept na zábavný den pro každého je hotov.

VELETRY A ZÁVODY

Doprovodný program se hledá velmi těžce? Lyžování na povrchu SKI365 není závislé na počasí ani sezóně. Dokážeme na vaši akci připravit zábavu pro děti a/nebo pro dospělé. Velikosti vybavení k zapůjčení dokáží pokrýt celou věkovou škálu. Délka trati se může přizpůsobit vybranému prostoru nebo naopak můžete svou událost naplánovat kolem zlatého hřebu programu.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

 1. Na prvním místě je bezpečnost
 2. lidé nepotřebují s sebou vůbec nic, vybavení dovezeme do 20 km od Ostravy v ceně, dále pak dle dohody za příplatek
 3. dovezeme také kompletní sady bot, holí a běžek (informujte nás o požadovaných velikostech)
 4. zajistíme také technickou obsluhu instruktory
 5. v případě zájmu můžeme nabídnout také moderování akce, včetně vyhlášení závodů
 6. letní běžkování a biatlon
 7. naši trať můžeme položit na jakýkoli terén – louku, parkoviště, štěrk, zahradu…
 8. kapacita trati je omezena velikostí samotné tratě a počtem setů vybavení k zapůjčení
 9. tréninková mašina, jakou má světová elita
 10. možnost moderovaného programu

NABÍZENÁ STANOVIŠTĚ

BĚŽKOVÁNÍ

 1. Tréninkový plácek pro první kroky na běžkách
 2. Trať na běžkování (volná zábava i závod)
 3. Trenažér pro trénink a učení
 4. Půjčovna lyží, bot a holí
 5. Workshop: Běžkování pro začátečníky / pokročílé
 6. Testování: Hladké vs šupiny

BIATLON

 1. Laserová střelnice
 2. Workshop: Střelba

LYŽOVÁNÍ & SNB

 1. Tréninkový plácek pro první kroky
 2. Povrch na nakloněné rovině pro trénink sjezdu
 3. Trenažér pro trénink sjezdu (začátečníci i pokročilí)
 4. Půjčovna lyží, prken, bot, helem a holí
 5. Workshop: Péče o vlastní vybavení
 6. Přednáška: Biomechanika pohybu (pokročilí)

SKIALPINISMUS

 1. Trenažér pro trénink stoupacího pohybu
 2. Povrch pro pokrytí nakloněné plochy pro trénink stoupání a otáčení
 3. Povrch pro pokrytí nakloněné plochy pro trénink sjezdu
 4. Trenažér pro trénink sjezdu
 5. Půjčovna lyží, bot a holí
 6. Workshop: Lavinová záchrana pomocí vyhledávačů
 7. Workshop: Pásy, haršajzny, hole
 8. Přednáška: Lavinová prevence
 9. Závodní okruh

TEAMBUILDING

 1. Individuální závod
 2. Biatlonová štafeta
 3. Balanční soutěže
 4. Závod na běžkách pro více osob
 5. Snow kvíz (inspirováno pub kvízy)
 6. Vyhledávání ceny pomocí „pípáků“

Eventy rezonují i na sociálních sítích

Unikátnost a překvapivost tohoto programu vede návštěvníky naprosto automaticky k tomu, aby vytáhli telefon, fotili a točili. Vznikají plánované fotokoutky i spousta momentek. Díky dalšímu sdílení vzbudíte i spoustu sekundární pozornosti z vašeho eventu.

SKI AREÁL SKI365 OSTRAVA

Rudná 3120/126, Ostrava-jih

Zákaznický servis

+420 602 300 365
info@ski365.cz

Rezervace jízd

VÝVOJOVÉ CENTRUM SKI365

Ostravská 1551, Frýdek-Místek

5,0
Fantastické
4,9
★★★★★
🟢🟢🟢🟢🟢
★★★★★