Celoroční lyžování SKI365 v E-Motion parku


Přípravy na otevření centra celoročního lyžování vrcholí! Pro veřejnost, lyžařské oddíly, instruktory i firmy v E-Motion parku v Ostravě jsou v plném proudu práce před otevřením. Ve čtvrtek 27.8. 2020 si mohli zájemci z řad firem vyzkoušet lyžování v parném létě.  Trenažéry na lyže, snowboard a běžky poskytly nečekané emoce v rámci speciální akce Snídaně se zážitkem v E-Motion hale.

Největší zájem z lyžování byl o lyžařský a snowboard trenažér, který byl permanentně obsazen. První kroky na simulátoru s umělým povrchem poskytl nevšední zážitek i potěšení hned několika zájemcům. Speciální kluzný povrch, nahrazující sníh, a speciální technologie simulují svah. Možnost změny sklonu sjezdovky a rychlost poskytuje širokou nabídku podle výkonnosti lyžaře.

Kromě lyžařského a běžkařského trenažéru si pozvaní hosté mohli v E-Motion parku vyzkoušet také motokáry nebo herní koutek plný simulátorů nebo virtuální reality.

Protože byla akce úspěšná a přítomní si pochvalovali pestré a aktivní dopoledne, bude se podobně laděná akce opakovat každý měsíc. Nejbližší termín vychází na 24.9.2020. Sledujte stránky nebo fb www.365.cz a www.e-kary.cz

E-Motion Park můžete navštívit na adrese Rudná 3120/126, Ostrava – Zábřeh. Pro další dotazy můžete také telefonní spojení na čísle: +420 605 05 05 45.

Komentáře nejsou povoleny