LYŽAŘSKÉ TRENAŽÉRY SKI365

LYŽOVÁNÍ 365 DNÍ V ROCE

Představujeme inovativní tréninkové stroje SKI365 pro širokou škálu zimních sportů. Trenažéry nejsou omezeny sozónami a počasím, nabízí široké možnosti pro trénink a zlepšování výkonu od dětí po seniory. Bez ohledu na počasí můžete prožít skutečné běžecké zážitky prostřednictvím tohoto světově jedinečného zařízení. Získáte kontrolu nad tréninkem, opravuvíte nedostatky, zdokonalíte techniku a budujete svalovou hmotu. Staňte se vedoucím hráčem na trhu, přilákejte návštěvníky i profesionální týmy a vybujte nové příjmy.

Bezky_ski

BAŽKAŘSKÝ TRENAŽÉR

Efektivní trénink klasického i bruslařského stylu. Široké možnosti SW a simulace reálných tras. Fitness trénink skialpinismu.

Lyze_ski_stroj

LYŽAŘSKÝ TRENAŽÉR

Zábavná aktivita i profesionální trénink lyžování a snowboardingu. Využitelné pro úplné začátečníky i reprezentační týmy.

SKI365_Mapa_arealu_Ostrava_

CELÉ SPORTOVIŠTĚ

Pomůžeme Vám s růstem celého sportoviště. Vybavení, plán pro růst zákaznické základny, SW pro vyhodnocování a plánování i metodické tréninky instruktorů.

RYCHLÁ NÁVRATNOST INVESTICE

ZALOŽENO NA VĚDĚ

Ať už máte funkční sportoviště, budujete sportovní areál nebo pořizujete vybavení (školní) tělocvičny, návratnost investice je velice krátká, údržba velmi jednoduchá. Ve velmi krátkém čase Vám pomůžeme sportoviště zařídit a proškolit personál.

PARÁDNÍ VYCHYTÁVKA

ZALOŽENO NA VĚDĚ

Milujeme lyžování, milujeme zimu. Nechceme se pohybovat pouze ve virtuální realitě nebo čekat na sníh. Ve vývoji propojujeme moderní technologie s klasickými materiály abychom tak podpořili skutečný pohyb na lyžích v interiéru i exteriéru. Dalo by se říct, že tkáme sníh do koberců, na kterých je pak možné provozovat zimní sporty jako na sněhu.

Naše koberce mohou být položeny samostatně na přirozené či umělé kopce nebo natažené na trenažéry.
Každá z aplikací je dost odlišná a vyžaduje přípravu a zahrnutí bezpečnostních prvků, na kterých si zakládáme.

Výuka škol na trenažéru, SKI365 Trenažér,

LYŽAŘSKÉ & SNB TRENAŽÉRY

Natažením koberce na nakloněnou rovinu mezi dva válce vzniká nekonečná sjezdovka. Ježdění na ni se v řadě věcí podobá jízdě na sněhu a v něčem je odlišné. Z pohledu mimo trenažér se zdá, že lyžař “stojí na místě” nebo tvoří oblouky v jedné linii. Lyžař nebo snowboarďák se může držet hrazdy, mají tak velký pocit bezpečí a jistoty při prvních krocích i při učení nových prvků.

Skutečná rychlost relativního pohybu mezi jezdcem a podložkou je nižší než například na typické červené sjezdovce,
což je pro výuku ideální. Zkušení lyžaři jsou schopni se po krátké době pohybovat po celé ploše tréninkové plochy.

BĚŽKAŘSKÉ TRENAŽÉRY

SKI365 je revoluční běžkařský trenažér, který přináší pokročilý tréninkový zážitek přímo do vašeho prostředí. Tento inovativní zařízení umožňuje simulovat reálný pohyb a odraz na běžkách s využitím moderní technologie a sofistikovaných softwarových funkcí. S nastavitelnými úhly a rychlostmi poskytuje personalizovaný trénink pro zdokonalení techniky a zlepšení výkonu.

SKI365 vám umožňuje trénovat jak klasický styl, tak bruslení, a to bez ohledu na počasí a sezónu. Je navržen tak, aby vám poskytl bezpečné a kontrolované prostředí, které řeší výzvy nedostatku sněhu a omezení prostoru. Tímto trenažérem můžete opravovat chyby, rozvíjet techniku a budovat svalovou hmotu, přičemž si můžete přizpůsobit intenzitu tréninku dle svých individuálních potřeb.

SKI365 je skvělým investičním řešením pro běžkařská střediska, sportovní kluby, hotely a fitness centra, která chtějí nabídnout svým zákazníkům inovativní a efektivní tréninkovou možnost. Tímto zařízením se stanete součástí exkluzivní skupiny předních firem na trhu, které přitahují zájem zákazníků a zvyšují své příjmy.

Běžkařský trenažér, Běžky, Holka na běžkách
SKI365 výuka na běžkařském trenažéru
Trénink instruktorů
Trénink instruktorů
Lyze_ski_stroj
Bezky_ski
Běžkařský trenažér, Běžky, Holka na běžkách
Snowboarding, Snowboard v létě, Výuka na trenažéru,

Nadchli jsme vás?

Kontaktujte nás

SKI AREÁL SKI365 OSTRAVA

Rudná 3120/126, Ostrava-jih

Zákaznický servis

+420 602 300 365
info@ski365.cz

Rezervace jízd

VÝVOJOVÉ CENTRUM SKI365

Ostravská 1551, Frýdek-Místek

5,0
Fantastické
4,9
★★★★★
🟢🟢🟢🟢🟢
★★★★★