Rotující cirkus

děti – výuka – školy – lyžák

Běžkování dovezené přímo za dětmi na školy, včetně všeho vybavení k zapůjčení. Každý si to může v rámci tělocviku zkusit, i ti, kdo by se na hory z jakýchkoli důvodů nedostali. Pro radost i pro nalezení talentů. Výuka vedena našimi instruktory nebo proškolenými učiteli.

přijmáme objednávky od škol

Hravě na Horách

bezpečnost – zapojení – komunita

Hravá a naučná akce v lyžařských střediscích. Chtěli bychom zapojit horskou službu, červený kříž, instruktory a formou her, workshopů, vlastního vyzkoušení zapojit náhodné návštěvníky areálů.

vybíráme ski areály a lokální partnery

SKI365 Aréna

popularizace – spolupráce

Projekt indoorové haly na lyžování, běžkování, skialpinismus, biatlon a workshopy vytvářený společně s veletržními paláci. Návštěvníci mohou využít ploch simulujících sníh. Zapojení vystavovatelé mohou předvést své produkty více než jen na koukání.

jednáme v Česku, Anglii, Slovensku, Rakousku, Německu a Japonsku

Re-ski

dostupnost – obnova

Trenažér, Umělý povrch, běžky, lyžování,

Dočasné sezónní, anti-sezónní nebo trvalé běžkařské dráhy na místech obnovy návštěvnosti nebo jinak velmi špatně využitelných. Jedním z takových případů jsou důlní haldy a již uzavřené skládkové kopce.

hledáme lokality a partnery z řad měst

Rotující cirkus

Do našeho celoročního centra přijíždí spousta škol a jsou nadšení. Ne všichni to ale mají blízko a čas strávený dopravou je čas, kdy se děti neučí. Ono zajistit dopravu nebo schválit čas “ztracený” cestováním tam a zpět, není příjemné pro každého ředitele či ředitelku. 

Lyžování a lyžáky jsou v Česku velmi podporovaným pilířem sportovního vzdělávání a jsme za to moc rádi. Ne vždy však jsou sněhové podmínky a ne pro všichni rodiče si mohou dovolit své dítě nechat přičichnout k těmto nádherným sportům. Nesnažíme se nahradit pobyt v přírodě, jsme ale řešením pro období nepřejícího počasí a hlavně, jsme pohodlnou a funkční přípravou ještě před odjezdem. Tímto způsobem si to pak užijí všichni více, od dětí po učitele.

Proto jsme vytvořili prototyp programu vhodného pro podporu běžkování, biatlonu a skialpinismu přímo na vašich školách. V pátek odpoledne dovezeme stroj a všechno vybavení k vám do školy a všechno připravíme na pondělní výuku. Od pondělního rána mohou třídy začít chodit v rámci běžného tělocviku jezdit a trénovat. Výuka trvá zase do pátečního poledne, kdy se trenažér a všechno vybavení začne zase balit a přesouvat na své nové dočasné místo. Z organizačních důvodů je tedy možné objednávat na týdenní (pondělí-pátek) cykly. Cenové zvýhodnění získají ty školy, které si objednají minimálně dva po sobě jdoucí týdny.

Výuku na trenažérech mohou vést naši certifikovaní instruktoři. Pokud to s vedením lekcí myslíte opravdu vážně, děláme také školení a certifikaci vašich učitelů.

Službu je možné hradit z národních a regionálních programů (školy) a příspěvků pojišťoven (jednotlivci). Líbí se vám tento projekt?

Jsi rodič? Přepošli tento projekt svému tělocvikáři nebo řediteli.

Jsi tělocvikář/ka? Stáhni si detailní popis služby a předlož návrh řediteli/ředitelce.

Jsi ten, kdo rozhoduje? Objednej službu na emailu kurzy@ski365.cz

Projekt stručně v 10 bodech

  1. SKI365 učí děti běžky, biatlon a skialpy, celoročně.
  2. Učit se může přímo na vaší škole.
  3. Dovezeme a nainstalujeme trenažér u vás.
  4. Zvládneme 20 dětí za hodinu.
  5. Učí certifikovaní instruktoři a instruktorky.
  6. Všechno vybavení zapůjčíme (lyže, boty, hole).
  7. Minimální délka umístění je jeden týden (pondělí-pátek).
  8. Tato dotace je na podporu dětí a je udělována soukromou firmou.
  9. Objednávka se provádí emailem na kurzy@ski365.cz.
  10. Při objednání minimálně dvou po sobě jdoucích týdnů to máte za půlku.

Běžná cena 10.000 Kč/den, dotovaná cena 5.000 Kč/den (přibližný ekvivalent – 50 Kč/dítě).

Kompletní informace o tomto projektu a technické požadavky najdete na stránce Dotace.

Jsme otevřeni spolupráci s městy, obcemi a soukromými subjekty tak, aby nám pomohli najít udržitelnou cestu pro dlouhodobé zachování této nabídky. Udržení vysoké a profesionální úrovně výuky zimních sportů je krásná ale náročná práce. Je potřeba financování k dalšímu vzdělávání instruktorů, provozování a údržbu trenažérů, včetně výzbroje a řízení projektu.