Prodej dárkových zážitkových poukazů SKI365

daruj zážitkový poukaz ski365

celoroční lyžování ve ski365 centru


Fandíš lyžování, snowboardu, běžkám nebo skialpům? Pak je tato zpráva určena také Tobě! Zahájili jsme prodej dárkových zážitkových poukazů do našeho Indoor SKI365 Centra v Ostravě.

Máte v rodině lyžaře, který se už těší na sezónu až bude moci vyrazit na sníh? Darujte mu zážitek, který umožní prožít milovaný pohyb i bez sněhu, bez vleků a front, pomůže mu zlepšit techniku jízdy nebo vylepší kondičku.

Nebo víte o někom, kdo by se rád naučil základy bez pádů, trapasů a spousty času? Získání prvních dovedností u nás trvá mnohem kratší dobu než v přírodním prostředí. Navíce je tato metodika výuky bezpečnější než na svazích. Darovaná lekce výuky na trenažéru jízdy s instruktorem ve velmi krátkém čase dodá znalosti, co dělat, jistotu a potěšení z jízdy. Lyžování na svahu nebo ve stopě je pak jen radost.

bezpečná výuka i trénink lyžování
unikátní výukové a tréninkové centrum ski365

S dárkovým poukazem ski365 si můžeš vyzkoušet lyže, snowboard, skialpy i běžky v bezpečném prostředí. V nabídce jsou poukazy pro jednotlivce i skupiny, pro výuku od prvních kroků až po pravidelný trénink. Typ lyžování si vybereš při rezervaci termínu. Náš instruktor Tě bez problému naučí základní dovednosti, poradí s chybami nebo jen zajistí bezpečnost při jízdě.

od základů výuky až po trénink
ski365 výuka nebo trénink skialpy

Indoor SKI365 Centrum jsme vybavili vlastní technologií lyžařských trenažérů se speciálním kluzným povrchem. Jde o unikátní konstrukce i technologie z vývoje firmy NanoTrade. Při vývoji umělého povrchu pro lyžování jsme využili naše znalosti a dovednosti z oboru nanotechnologie, které získáváme od roku 2004.

Mimo lyžování s poukazy připravujeme další zajímavé nabídky celoročního lyžování. Sleduj naše stránky a sociální sítě.

Komentáře nejsou povoleny