Lyžařské kurzy SKI365 pro děti i dospělé

SKI365 výuka na trenažéru lyžování

výuka pro začátečníky, pokročilé i profesionály


Indoor SKI365 Centrum v Ostravě, známý také jako Celoroční lyžování v hale, otevírá lyžařské kurzy SKI365 pro DĚTI i DOSPĚLÉ.

Neváhej a přihlas zájemce  o výuku nebo zlepšení.

Kurzy pro děti jsou stavěné pro všechny. Ať už máte doma začátečníka nebo pokročilého lyžaře. Nenechte své dítě zahálet hrou na telefonu nebo počítači. Dopřejte mu pohybu a výuky hrou, než vyrazí na lyže nebo na lyžák. V naší lyžařské škole SKI365 si děti hrají rády a opakovaně.

Kurzy pro dospělé jsou prováděny s individuálním nastavením lekce, podle dovednosti a cíle. Poznání, jak jednoduše a snadno lze lyžovat dává radost z jízdy na sněhu.

Začátečníci

Začátečníky naučíme základy, jak se pohybovat v lyžácích s lyžemi nebo s prkny, jak se rozjíždět a udržet rovnováhu. Postupně rozvíjíme jejich pohybové dovednosti. Získají jistotu a až se poprvé postaví na svah, nebudou se obávat žádného pohybu.

Pokročilí

Pokročilejší lyžaři u nás vypilují svou techniku. Budou se zdokonalovat ve svém pohybu, práci s tělem, ovládaním vybavení podle výběru, aby si byli jistí při každém sešupu z kopce.

Dítě v lyžařské výbavě
Dítě v lyžařské výbavě, helma, Holčička s helmou, radost z lyžování, dítě ski365,

Více informací

Lyžařské kurzy pro děti i dospělé začínají od září 2023. Neváhej a přihlas zájemce  o výuku nebo zlepšení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@ski365.cz nebo telefonicky na 602 300 365.

Komentáře nejsou povoleny