Kurzy pro děti i dospělé

SKI365_kurzy_pro_deti_i_dospele

Indoor SKI365 Centrum v Ostravě otevírá Kurzy pro děti i dospělé. Přihlašování do kurzů SKI365 lyžování, snowboardingu i běžkování na rok 2024 začalo.

Neváhej a přihlas se nebo své blízké nebo známé na výuku nebo zlepšení dovedností.

Kurzy pro děti

Kurzy pro děti jsou připravené pro všechny věkové i dovedností kategorie. Ať už máte doma začátečníka nebo pokročilého lyžaře. Nenechte své dítě zahálet hrou na telefonu a naučte ho lásce k zimním sportům Dopřejte mu pohybu, než vyrazí na lyže, snowboard nebo běžky. Ať už se školou nebo s Vámi. V naší lyžařské škole SKI365 si děti hrají rády a opakovaně. Přihlásit dítě na kurz nyní.

Kurzy pro dospělé

Kurzy pro dospělé jsou prováděny s individuálním nastavením lekce, podle dovednosti a cíle výuky. Poznání, jak jednoduše a snadno lze lyžovat, dává radost z jízdy na sněhu. Ať už se jedná o začátečníka, který se chce naučit jezdit na lyžích, snowboardu nebo běžkách, anebo pokročilého jezdce, který chce vylepšit své dovednosti a znalosti. Každý je u nás vítán bez ohledu na lyžařské zkušenosti i věkovou kategorii. Takže můžeš i přihlásit mamku, ségru i babičku nyní!

Začátečníci

Začátečníky naučíme základy, Jak se pohybovat v lyžácích, s lyžemi nebo s prkny, jak se rozjíždět a udržet rovnováhu. Postupně rozvíjíme jejich pohybové dovednosti. Získají jistotu a až se poprvé postaví na svah, nebudou se obávat žádného pohybu.

Pokročilí

Pokročilejší lyžaři u nás vypilují svou techniku. Budou se zdokonalovat ve svém pohybu, práci s tělem, ovládaním vybavení podle výběru. Aby si byli jistí při každé jízdě a zažili z ní radost.

Více informací

Lyžařské kurzy pro děti i dospělé začínají od ledna. Neváhej a přihlašuj. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@ski365.cz nebo telefonicky na 602 300 365.

Více o nás se můžeš dozvědět v dalších článcích na našem blogu!

Kdy postavit dítě poprvé na lyže?

Jak si správně vybrat lyžařské boty?

 

Komentáře nejsou povoleny