Gábina a Ondra otestovali SKI365

SKI365 povozil i Gabču

Gábina a Ondra otestovali SKI365 na Festivalu LIFE v Brně! Návštěvníci festivalu Life! v Brně měli jedinečnou příležitost potkat dvě výjimečné osobnosti českého biatlonu – Gabrielu Soukalovou a Ondřeje Moravce. Tito úspěšní sportovci se nejen zúčastnili veletrhu, ale také navštívili stánek společnosti SKI365, aby vyzkoušeli inovativní trenažér na běžky a zážitkovou dráhu na běžkách a skialpech.

Gabriela Soukalová, dvojnásobná mistryně světa a držitelka několika olympijských medailí, se podělila o své dojmy a byla velmi nadšená, jak se celoroční lyžování vyvíjí.

Ondřej Moravec, biatlonový mistr světa, potvrdil, že ski aréna v Brně přináší něco skvělého pro všechny lyžařské nadšence. Mít možnost trénovat na trenažéru nebo si vyzkoušet dráhu na běžkách kdykoliv v roce je fantastické.

Na stánku SKI365 měli další významné osobnosti, ale i stovky dalších návštěvníků příležitost vyzkoušet si moderní technologie, které si získávají své jisté místo ve světě zimních sportů. Unikátní trenažér na běžky nabízí realistický pocit jízdy na běžkách, a to bez ohledu na počasí. Speciální umělý povrch pro běžky a skialpy pak umožňuje sportovcům vyzkoušet si různé terény a obtížnosti.

SKI365 si zakládá na tom, že nabízí nové a inovativní způsoby, jak si lidé mohou užívat lyžování po celý rok. Návštěva Gabriely Soukalové a Ondřeje Moravce na veletrhu Life! byla jasným potvrzením, že SKI365 přináší revoluci do světa zimních sportů a poskytuje sportovcům nové možnosti pro trénink a zábavu.

Foto z veletrhu Life!

Komentáře nejsou povoleny