POVRCHY SKI365

Rozdílnost požadavků zákazníků podle druhů lyžování určuje rozmanitost použitého kluzného materiálu i jeho potřebných úprav (modifikace). Další požadavky určují  navrhnout způsob pokládání povrchů podle cílových podmínek a druhu podkladu. To vše tvoří naše aktuální know-how k technologii, naši dovednost. Povrchy Ski365 vám umožní lyžování v létě, bez ohledu na počasí. V přírodě i ve městě. 365 dnů v roce.

  • CELOROČNÍ BĚŽKOVÁNÍ A LYŽOVÁNÍ
  • OPTIMÁLNÍ KLUZNÉ VLASTNOSTI
  • BEZPEČNÝ POHYB I V LYŽÁCÍCH
  • BEZ OHLEDU NA POČASÍ
  • 365 DNŮ V ROCE
  • VYSOKÁ VARIABILITA (PERMANENTNÍ NEBO DOČASNÉ UMÍSTĚNÍ)
  • CENOVĚ DOSTUPNÉ
Umělá běžkařská stopa pro veřejnost
Umělá sjezdovka pro letní lyžování

NA CO JSOU POVRCHY VHODNÉ?

Kluzné povrchy umožňují vytvořit umělou sjezdovku i běžkařskou stopu. Umí také doplnit nebo nahradit nedostatek sněhu v technických místech. Umožní třeba i letní lyžování. Speciální povrch je určen jak pro vnitřní (indoor), tak i pro venkovní (outdoor) instalace. Na umělém povrchu je dosahován dostatečný skluz lyží, takže lze vytvořit umělou sjezdovku i v místech, kde nejsou optimální klimatické podmínky. Lze jím třeba prodloužit zimní sezónu. Dají se s ním také upravit místa, kde je náročnější údržba povrchu. Jde převážně o plochy u nástupu a výstupu z lanovek, pohyb přes turnikety, po lávkách, mostky přes nerovnosti, trasy pod vleky apod. Podobně je to s náhradou sněhu pro vytvoření běžkařských tratí v místech, kde jste v zimě zvyklí jezdit na běžkách. Povrch umožňuje dobrý skluz i dostatečný odraz běžek bez nutnosti jejich mazání.

Kluznými umělými povrchy můžete vytvořit také sjezdovku nebo trať, kde nikdy nestály – ve městě, v obchodním centru, na koupališti i u sebe na zahradě. Můžete z nich třeba vytvořit dráhu do obchodu, kde si zákazníci mohou otestovat zimní vybavení. Můžete také postavit trasu uprostřed náměstí nebo obchodního centra a uspořádat exhibici nebo závody. Na lyže nebo na běžky v létě. Vše je limitováno pouze vaší fantazií.

KDE NÁS NAJDETE?

SKI AREÁL SKI365

Avion Shopping Park
E-Motion hala
Rudná 3120/126, Ostrava - Zábřeh

+420 602 300 365
info@ski365.cz

Rezervace jízd

VÝVOJOVÉ CENTRUM SKI365

Ostravská 1551, Frýdek-Místek

BAVÍ TĚ ZIMNÍ SPORTY? CHCEŠ UŠETŘIT? Jednou týdně posíláme článek a občas nečekanou slevu.

Buď kamarád se SKI365